Keskin Makine

KESKİN MAKİNE 20 yılı aşkın bir süredir MAKİNE İMALATLARINDA uzun bir yol kat etmiştir. Yapmış olduğumuz AR-GE çalışmalarımız başarı bir şekilde devam etmektedir.
Biz Kimiz

Alanında Uzman Makine Üreticisi 150 Yıllık Tecrübe

Firmamızın geçmişten gelen BİSKÜVİ, GOFRET, KRAKER üretimi (KESKİN GIDA SANAYİ A.Ş- UFUK BİSKÜVİLERİ) ve HELVA, LOKUM, ŞEKERLEME gibi ürünlerde de yaklaşık 150 yıldan fazla tecrübemizle hizmet vermekteyiz.

Firmamız prensipleri gereği İMALAT ve SATIŞA vermiş olduğu önem kadar SATIŞ sonrasındaki hizmetlerine de önem vermeyi İLKE edinmiştir.

Keskin Teknoloji Makine şirketi gıda endüstrisi için komple çözümler sunmaktadır- çikolata üretim hatları, kaplama makineleri, draje tamburları, kurabiyeler, waffle, lokum, helva, krokan bar, müsli bar, meyve barları, nuga, lolipop üretimi, tatlılar, yazı makineleri, mısır cipsi, pişmaniye baklava ve çeşitli kapasitelerde işlenmesi için hatlar mevcuttur. Firmamız tarafından sağlanan bireysel makineler ve komple hatlar, birinci sınıf çalışma ve kaliteli ürünler için ihtiyacınız olan her şeyi dikkate almaktadır.

Keskin Makine

KESKİN MAKİNE 20 yılı aşkın bir süredir MAKİNE İMALATLARINDA uzun bir yol kat etmiştir. Yapmış olduğumuz AR-GE çalışmalarımız başarı bir şekilde devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Keskin Makine olarak, gıda sektöründe lider bir konumda olmayı ve dünya çapında tanınan bir marka haline gelmeyi hedefliyoruz. En son teknolojiyi kullanarak yenilikçi ve yüksek kaliteli üretim makineleri ve hatları tasarlamak, üretmek ve tesislerin anahtar teslim kurulumunu gerçekleştirmek için sürekli olarak çabalıyoruz. Müşterilerimize değer katan, sürdürülebilir çözümler sunarak onların başarısına katkıda bulunmayı ve sektörümüzde öncü bir konumda yer almaya devam etmeyi vizyonumuz olarak görüyoruz.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, müşterilerimizin üretim süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olacak yüksek kaliteli ve güvenilir üretim makineleri ve hatları sunmaktır. Gıda sektöründeki zorlukları ve talepleri anlayarak, özelleştirilmiş çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz. Ar-Ge çalışmalarına yatırım yaparak sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve üretim süreçlerinde verimlilik, kalite ve hijyen standartlarını karşılayan çözümler sunuyoruz.

Keskin Makine Olarak 150 Yıllık Tecrübemizle, Çikolata Makineleri, Helva Makineleri, Pişmaniye Makineleri, Lokum Makineleri, Draje Makineleri, Krokan Makineleri, Müsli Bar Makineleri Üretimi Yapmaktayız.​

Keskin Makine, profesyonel gıda üretim makinelerinde 150 yıllık tecrübeye sahip köklü bir şirkettir. Tekli makine tasarımlarının yanı sıra ürünün pişirme kazanından paketlenmesine kadar anahtar teslim üretim hatları kuran firmamız, teknolojiyi yakından takip ederek gıda üreticilerine çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Keskin Makine yurt içi ve yurt dışında hizmet vererek ülkemizin kalkınmasına ve istihdamına katkı sağlamaktadır. Keskin Makinenin üretmiş olduğu makineler, uluslararası gıda şartnamelerine uygundur ve paslanmaz malzemeden üretilmiştir. Keskin Makineyi tercih eden gıda üreticileri, yüksek nitelikli makinelerde uzun yıllar aynı kalitede üretim yapabilmekte ve küresel rekabet ortamında fark yaratarak mutlu müşterilerimizin arasına katılmaktadır.

Helva makineleri, pişmaniye makineleri, lokum makineleri, çikolata makineleri, draje makineleri, krokan makineleri, müsli bar makineleri kapsamında üretim makineleri ve hatlarının tasarımı, üretimi ve anahtar teslim tesislerin kurulumu Keskin Makine bünyesinde yapılmaktadır. 

Üretim alanınıza, üretim kapasitesine ve tipine göre ihtiyacınızı mükemmel şekilde karşılayacak büyüklükte ve kapasitede makinelerde üretim yapabilmeniz için, Keskin Makine özel ölçülerde makine imalatı yapabilmektedir. Üretim hatlarında üretilen ürünün gerektirdiği şartlara ve talebinize göre ilave ekipmanları, yılların getirdiği tecrübe ve nitelikli teknik kadromuzla geliştirebilmekteyiz. Türkiye’ye has lezzetleri dünyaya tanıtan müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.

Müşterilerine her zaman çözüm üretebilen, kaliteli üretim makineleri imal edebilen ve her zaman ürününün arkasında duran, satış sonrasında teknik servis hizmetini kusursuz şekilde sağlayabilen Keskin Makine, yıllardır üretime devam eden imalat hatlarıyla kalitesini ve güvenilirliğini ispatlamıştır.

Keskin Makine nitelikli teknik kadrosuyla modern çağın getirdiği olanaklardan faydalanarak, son teknolojiyi kullanıp müşterilerine daima en iyisini sunmaktadır. Müşterilerimizin değişen şartlarını göz önüne alarak ihtiyaç ve beklentilerine göre makineler üretebilmemizde müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket kültürümüz etkili olmaktadır.
İnovasyona önem verip AR-GE yatırımları yapan Keskin Makine, sektördeki teknolojik gelişmeleri takip ederek üretim ve hizmetlerinde en gelişmiş teknikleri kullanmaya önem vermektedir. Müşterilerilerinin maliyetlerini optimize ederek, maksimum verimlilikte üretim yapıp küresel rekabet ortamında fark yaratmasını sağlamaktadır.

Bize Yazın!
1
Bize Yazın!
Scan the code
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?